profileImage
 • بستن منو
 • تصویر درباره من

  درباره من

  به نام خداوند بخشنده ی مهربان بنده علی افتخاری هستم متولد 10 آبان 1377 ساکن شهری کوچکی به اسم نگار این شهر در استان کرمان شهرستان بردسیر قرار دارد. از سن 11 سالگی به شدت علاقمند به تکنولوژی و زمینه های مختلف آن شدم. به طوری که از کار کردن با کامپیوتر بیش از هر چیز دیگه ای لذت میبردم.

  با وجود امکانات کم آن زمان علاقه ی من باعث شد تمامی سختی ها و موانعی که جلوی راهم وجود داشت حس نشود و من توانستم با اینترنت dial-up زبان های نشانه گذاری HTML و CSS را کامل یادبگیرم. هیچوقت اولین صفحه ای که با این دو زبان ساختم رو فراموش نمیکنم با اینکه خداروشکر پروژه های زیادی رو تا به حال انجام دادم اما شیرینی اولین کارم بعد از تحمل کلی مشکل (سرعت اینترنت,تهیه کارت اینترنت,اندک بودن منابع اموزشی و…) هیچوقت از خاطرم فراموش نخواهد شد. بعد از آن یادگیری من متوقف نشد و هر روز دنبال یادگیری و اموزش مطالب جدید بودم. هر روز دری از دنیای تکنولوژی به رویم باز میشد و من هم با اغوشی باز به استقبال آن میرفتم.

  اما بعد از مدتی به دلیل کمبود وقت (بنا به دلایل مختلف و شخصی) تصمیم گرفتم که تمرکزم رو فقط بر روی دنیای وب معطوف کنم. با این حساب تنها یادگیری زبان های تحت وب برایم الویت شده بود و به طور کلی از دنیای وسیع تکنولوژی و زبان های دیگر (زبان های برنامه نویسی اندروید و …) خدافظی و یادگیری ام را به مطالب و زبان های دنیای وب محدود کردم.

  این یادگیری ادامه دارد و بنده همچنان خودم را علی 11 ساله ای میبینم که چیزی بلد نیست اما آرزوهای بزرگی دارد.

  مهارت های من
  Php 55%
  Javascript & Jquery 80%
  Html5 90%
  CSS3 95%
  WordPress 80%
  English Language 90%
  Photoshop 70%